Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Vážení zákazníci, tovar postupne pridávame do nášho e-shopu.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

V súrnych prípadoch organizácie a živnostníci volajte a posielajte objednávky na číslo  0905 944 031 - čas odberu dohodneme :)

Laserové merače

Laserové merače

Meracie prístroje, s ktorými si prácu nie len urýchlite, ale aj značne uľahčite a výsledok spresníte. Laserové merače umožnia v interiéri aj v exteriéri merať vzdialenosti, plochy, objemy, obohatené aj o funkciu sčítania a odčítania pre značnú úsporu času a materiálu.

Merače vzdialeností

Laserové merače vzdialeností sa hodia pri elektrikárskych, inštalatérskych, sadrokartonárskych, maliarskych a murárskych profesiách, pri opravách, rekonštrukciách a zariaďovaní bytov a domov. Umožňujú na milimeter presné merania plôch, objemov a dĺžok, aj nové funkcie ako je meranie čiastkových výšok, vypočítavanie výšok a meranie sklonov striech. Využitie meracieho pravítka (napríklad model Bosch R 60 Professional) slúži na digitálne meranie sklonu. Pre pohodlné používanie je možnosť uchytiť laserový merač do statívu.

Laserové merače vzdialeností
Bodové lasery

Bodové lasery

Na jednoduché prenášanie pravých uhlov a zvislíc z podláh na stropy. Tiež vo verzii vrátane univerzálneho držiaka na fixáciu o kovové objekty magnetom alebo o drevené objekty skrutkovým spojom, ktorý je dostupný aj ako príslušenstvo.

Krížové lasery

Križujúce sa horizontálne a vertikálne čiary sa prenášajú z podlahy na strop. Lasery pre rozmanité použitie v interiéroch sú nápomocné pri ukladaní kachličiek, dlaždíc, pri inštalácii nábytku na steny a rôzne stavebné práce v interiéri.

Krížové lasery pre použitie v interiéroch, pre ukladanie dlaždíc, kachličiek a iné stavebné práce