Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Dodávateľ

Vážení zákazníci, tovar postupne pridávame do nášho e-shopu.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

V súrnych prípadoch organizácie a živnostníci volajte a posielajte objednávky na číslo  0905 944 031 - čas odberu dohodneme :)

Vďaka systému regulácie napätia sú benzínové elektrocentrály vhodné pre napájanie elektrického náradia a elektromotorov, vykurovacích a osvetľovacích telies, alebo ako záložný zdroj energie.

Elektrocentrála GSE 951

2-taktný synchrónny generátor, určený predovšetkým na kempovanie, voľný čas, pre záhradkárov a pod. 

173,90 €
skladom
159,90
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 25 AVR

Benzínová rámová elektrocentrála je určená k používaniu v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
416,00
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 30 AVR

Benzínová rámová elektrocentrála je určená k používaniu v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
446,00
Kúpiť

Elektrocentrála GSE 4700

4-taktný synchrónny generátor s veľkou nádržou, poistkou proti preťaženiu, poistkou proti nedostatku oleja, rámovou konštrukciou a podvozkom. S reverzným štartérom a AVR.

 
skladom
579,90
Kúpiť

Elektrocentrála GSE 6700 DE

4-taktný synchrónny generátor s veľkou nádržou, poistkou proti nedostatku oleja a rámovou konštrukciou. S elektroštartom na 12 V batérie (batéria nie je súčasťou dodávky) a AVR.

 
skladom
789,90
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 55 AVR-1

Benzínová rámová elektrocentrála sa vaka svojej kvalitnej konštrukcii, silnému motoru hodí predovšetkým k použitiu v stavebníctve, pre montážne práce či ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
816,00
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 60 AVR-3

Benzínová rámová elektrocentrála je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, trojfázovému generátoru a priaznivej cene určená predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce a prípadne ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
824,00
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 55 AVR-1E

Benzínová rámová elektrocentrála sa vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, silnému motoru hodí predovšetkým k použitiu v stavebníctve, pre montážne práce, či a ko zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
913,00
Kúpiť

Elektrocentrála Heron EGM 60 AVR-3E

Tento model benzínovej rámovej elektrocentrály je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, trojfázovému generátoru a priaznivej cene určený predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce a prípadne ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
977,00
Kúpiť

Uvádzané ceny tovaru sú s 20% DPH a platia pri objednávke cez eshop. 
Ceny v eshope sa môžu líšiť od cien v našej kamennej predajni.