POZOR!!! Vážení zákazníci - predajňa je od 1.8.2018 presťahovaná na ulicu  Pod Kalváriou 2103 (bývalá Medika, vedľa SL HANZY)

 Filter

Dodávateľ

Dodávateľ

Elektrocentrály

Vďaka systému regulácie napätia sú benzínové elektrocentrály vhodné pre napájanie elektrického náradia a elektromotorov, vykurovacích a osvetľovacích telies, alebo ako záložný zdroj energie.

Elektrocentrála GSE 950

2-taktný synchrónny generátor, určený predovšetkým na kempovanie, voľný čas, pre záhradkárov a pod. 

 
skladom
129,90

Elektrocentrála Heron EGM 11 IMR

Benzínová rámová elektrocentrála je svojim výkonom, stabilizáciou napätia a priaznivou cenou určená predovšetkým ako zdroj elektrickej energie pre rekreačné účely (na chatách, záhradách a pod.).

 
na otázku
292,00

Elektrocentrála Heron EGM 25 AVR

Benzínová rámová elektrocentrála je určená k používaniu v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
416,00

Elektrocentrála Heron EGM 30 AVR

Benzínová rámová elektrocentrála je určená k používaniu v stavebníctve a pri montážnych prácach, ale taktiež ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
446,00

Elektrocentrála GSE 4700

4-taktný synchrónny generátor s veľkou nádržou, poistkou proti preťaženiu, poistkou proti nedostatku oleja, rámovou konštrukciou a podvozkom. S reverzným štartérom a AVR.

 
skladom
579,90

Elektrocentrála GSE 6700 DE

4-taktný synchrónny generátor s veľkou nádržou, poistkou proti nedostatku oleja a rámovou konštrukciou. S elektroštartom na 12 V batérie (batéria nie je súčasťou dodávky) a AVR.

 
skladom
789,90

Elektrocentrála Heron EGM 55 AVR-1

Benzínová rámová elektrocentrála sa vaka svojej kvalitnej konštrukcii, silnému motoru hodí predovšetkým k použitiu v stavebníctve, pre montážne práce či ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
816,00

Elektrocentrála Heron EGM 60 AVR-3

Benzínová rámová elektrocentrála je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, trojfázovému generátoru a priaznivej cene určená predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce a prípadne ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
824,00

Elektrocentrála Heron EGM 55 AVR-1E

Benzínová rámová elektrocentrála sa vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, silnému motoru hodí predovšetkým k použitiu v stavebníctve, pre montážne práce, či a ko zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
913,00

Elektrocentrála Heron EGM 60 AVR-3E

Tento model benzínovej rámovej elektrocentrály je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, trojfázovému generátoru a priaznivej cene určený predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce a prípadne ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská.

 
na otázku
977,00

Uvádzané ceny tovaru sú s 20% DPH a platia pri objednávke cez eshop. 
Ceny v eshope sa môžu líšiť od cien v našej kamennej predajni.